Ogród Projekt Realizacja Urządzanie   Galeria realizacji ogrodów Kilka z ostatnich realizacji
     
Minimalistyczny ogród na kilku poziomach z wykorzystaniem unikatowych roślin formowanych i szczepionych, zaprojektowany aby uwzględnić minimalne zaangażowanie właściciela w pielęgnacje. Rezygnacja z częsci trawnikowej w ogrodzie.
 
Prosty i nowoczesny ogród z wydzieloną częścią rekreacyjną do aktywnego wypoczynku. Dopasowany do aktywnego stylu życia właścicieli.
     
Oryginalny wodospad z rzeczką wybudowany nad stawem wraz z aranżacją otoczenia według projektu naszej firmy. Po zmroku, dzięki wykorzystanemu oświetleniu, efekt kurtyny wodnej jest spektatularny.
 
Ogród powstał na działce o powierzchni 1 hektara z częścią leśną. Zaprojektowana piwnica na wina, plac zabaw dla dzieci, w części leśniej miejsce wypoczynkowe wraz z ogniskiem. Kaskada wodna ze strumykiem przy części tarasowej..
     
Nowoczesny ogród wraz z altaną i grillo-kominkiem. Część wypoczynkową z hustawką dla dorosłych i dla dzieci oraz małym strumykiem.
 
Ogród z wodospadem, który stanowi tło dla całego terenu. Ogród przecina rzeczka biegnąca od wodospadu w stronę domu. Całość dopełniają oryginalne rośliny i unikalny teren ogrodu.
     
 Wcześniejsze projekty
     
Niewielki ogród przydomowy na osiedlu domów w zabudowie szeregowej. Wykonywany według projektu, z przewagą roślin iglastych. Robiony od podstaw z wykorzystaniem naturalnych materiałów z kamienia i drewna. W ogrodzie jest zainstalowany w pełni automatyczny system nawadniający. Pod trawą z rolki umieszczona siatka przeciw kretom.
 
Działka o charakterze leśnym. Budowa ogrodu podzielona na etapy rozłożone na 3 lata. Duża różnorodność materiałów i roślin. Ogród wykonany według koncepcji inwestora. Zainstalowano automatyczny system nawadniający i oświetlenie.


Zobacz więcej »

     
Mały ogród przydomowy wykonany na dwóch poziomach. Rośliny zostały wyeksponowane poprzez podwyższenie wykonane z palisady granitowej.


Zobacz więcej »

 
Ogród przy domu jednorodzinnym, ściśle według naszego projektu, z altaną i placem zabaw dla dzieci. Wzniesienia na czterech poziomach, nierówności terenu zostały zniwelowane drewnianą palisadą i zebrane w cztery tarasy. Alejki wykonane z kostki granitowej. Zdjęcia wykonano w dniu ukończenia prac.


Zobacz więcej »

     
Ogród wykonany w stylu nowoczesnym, wykonany według naszej koncepcji, trafiony w gust inwesora.


Zobacz więcej »

 
Ogród pod starymi jabłoniami. Ogród od początku wykonany według naszej koncepcji, trzypoziomowy z małym placykiem do wypoczynku w cieniu jabłoni, z miniaturowym strumykiem


Zobacz więcej »

     
Minimalistyczny ogród na dzialce przy domu na osiedlu w zabudowie szeregowej.


Zobacz więcej »

 
Ogród po upływie 5 lat od założenia.


Zobacz więcej »

     
Ogród w drewnie i w kamieniu, w trzecim roku od założenia.


Zobacz więcej »

 
Duży ogród z domem na skarpie w rok od założenia. Działka otoczona lasami.


Zobacz więcej »

     
Jak powstaje ogród, kolejne etapy budowy, ogród przy karczmie.


Zobacz więcej »

 
Woda w ogrodzie.


Zobacz więcej »